HAKKIMIZDA

Curacor GmbH hakkında

Yeni, yenilikçi ve henüz insan

Yeni, yenilikçi ve henüz insan. Bu üç kelimeyle Curacor'daki Yoğun Bakım Konseptimizi en iyi şekilde tanımlayabiliriz. Yeni, çünkü her zaman en son araştırma bulgularını bakım ve hemşirelik çalışmalarımıza dahil ediyoruz. Yenilikçi, çünkü çalışanlarımız sadece mükemmel şekilde eğitilmiş değil, aynı zamanda sürekli ve düzenli olarak müşterilerimiz için kendilerini eğitiyorlar. İnsan, çünkü müşterilerimiz olarak, sizi her zaman ilgimizin merkezine çekiyoruz. Hayatınızdan mümkün olduğunca rahatsız edilmeden ve kendini belirlemekten zevk almanızı sağlayan bir bakım konsepti sunuyoruz. Amacımız, sağlık sınırlamalarına rağmen tanıdık çevrenizde olabildiğince uzun süre kalmanız ve çevrenizde ve arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmeniz. Çünkü böyle bir dilek yalnızca sizin için değil, ilk sağlık kısıtlamaları ile mücadele eden hemen hemen tüm insanlarda anlaşılabilir. Ne de olsa, bir kişinin kendi evi ve birisinin kendi arkadaş çevresi gibi unsurlar yaşam kalitesi ve refahı için önemli faktörlerdir. Şirketimizin merkezi Moers'dadır.
Bizim felsefemizHastane dışı ventilasyon ihtiyacı olan hastalarda uzmanız. Burada, profesyonel olarak nitelikli desteğe ek olarak, insanlara yönelik yüksek derecede bireysel dikkat gerekmektedir.

Bu tam olarak bizim iddiamız ve günlük çalışmamıza akıyor.

Bu, akrabalara büyük bir rahatlama sağlar. Sonunda, saatlerce sevdiklerinizle rahatlayın.

Maksimum kendini belirleme ve yaşam kalitesini sağlar. Sizinle birlikte yoğun bakımımızı tasarlıyoruz.

Bu özel yoğun bakım türünü, günün 24 saati kendi evinizde paylaşılan apartman dairelerinde veya evinizde sunabiliriz.

Biz Curacor olarak size yüksek bir yaşam kalitesi sağlıyor ve bize 24 saat boyunca emanet edilen kişileri çok yüksek bir bireysel seviyede tutuyoruz. Bu bizim en önemli endişemiz.

Özellikle yoğun bakımda, yüksek standartta bir bakım kalitesi sağlamak için tüm bakım alanlarını koordine etmek önemlidir. Sağlık kısıtlamaları zamanlarında, tanıdık bir çevre, kişinin sağlığı, fiziksel ve psikolojik olarak iyileşmesi için büyük öneme sahiptir. Bu nedenle hastalarımıza evde, ister yeni bir evde, ister ev sahibi bir topluluk şeklinde olsun, isterse tanıdık ev ortamında.

Im Fokus steht also die optimale Balance zwischen der die Persönlichkeit wahrenden Distanz und der perfekten intensivpflegerischen Nähe.

Curacor’dan gelen ihtiyaçlarımız biz bakım ve yoğun bakım yaşlılar ve engelli insanlar tarafından reçete. Bir kişi ve dilekleriniz, ihtiyaçlarınız ve imkanlarınız olarak, dikkatin odağı sizsiniz. Tüm hemşirelik ve bakım önlemleri için, biz ve çalışanlarımız güvenle yanınızdayız. Sadece sizin için orada olmak istemiyoruz, hayatınızın bir parçası olarak, günlük ve değişen ihtiyaçlarınızda sizi desteklemek istiyoruz. Yüksek eğitimli ve sürekli eğitimli ekibimiz sizin için tüm temel bakım faaliyetlerini üstlenir. 24 saat boyunca da mutlu.

Bizimle ve bizimle özellikle rahat hissetmeniz için, bakım ve özen ihtiyaçlarınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenleriz. İlgili havalandırma konut topluluklarındaki yoğun bakımımız size ve tüm diğer hastalarımıza özgürce geliştirme ve gerektiğinde her zaman yardımımıza başvurma fırsatı sunar. Tüm bakım önlemleri ve bakım önlemleri sizinle önceden kapsamlı bir şekilde tartışılır ve kişisel deneyiminize uyarlanır. Bizimle birlikte günlük yaşamınıza yeniden daha kolay ustalaşabilir, insanlara geri dönebilir ve hoş, rahat ve güvenli bir zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.