Künye

Künye


Curacor GmbH

Eurotecring 15

47445 Moers

Intensivpflege WG

Essenberger Str. 3D

47441 Moers

Telefon numarası: 02841 - 88 45 241

Faks numarası: 02841 - 88 45 244

E-Posta: info@curacor-intensivpflege.de

Internet: www.curacor-intensivpflege.de

Genel Müdür: Erdal Yılmaz

Vergi numarası: 119/5729/0242

Bölge Mahkemesi Kleve HRB 11487

Telif Hakkı: © 2018 FM Curacor GmbH
Tüm hakları saklıdır.

§ 10 paragraf 3 MDStV uyarınca içerikten sorumludur:
Erdal Yilmaz


Yasal Uyarı:

Kaynak: eRecht24.de - Avukat Sören Siebert'in İnternet hukuku

İçerik sorumluluğu

Sayfalarımızın içeriği özenle hazırlanmıştır. Bununla birlikte, içeriğin doğruluğu, eksiksizliği ve zamanında olması için garanti edemeyiz. Bir servis sağlayıcı olarak, genel yasalara göre bu taraflardaki kendi içeriklerinden § 7 Abs.1 TMG uyarınca sorumluyuz. Ancak §§ 8 ila 10 TMG'ye göre, bir hizmet sağlayıcı olarak iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı bir faaliyet gösteren koşulları araştırmak zorunda değiliz. Genel yasa uyarınca bilgilerin kullanımının kaldırılması veya engellenmesi yükümlülüğü etkilenmedi. Bununla birlikte, bu konuda sorumluluk ancak belirli bir ihlal bilgisi olduğu anda mümkündür. Uygun ihlallerin bildirilmesi üzerine bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantıların sorumluluğu

Teklifimiz, içeriğini etkilemediğimiz üçüncü tarafların harici web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu harici içerikler için herhangi bir sorumluluk kabul edemiyoruz. Bağlantılı sayfaların içeriği her zaman sayfaların sağlayıcısının veya operatörünün sorumluluğundadır. Bağlantılı sayfalar, bağlantı anında olası yasal ihlaller açısından kontrol edildi. Bağlantı sırasında yasadışı içerikler tanınmıyordu. Ancak, bağlantılı sayfaların kalıcı bir içerik kontrolü, yasaların ihlal edildiğine dair somut kanıtlar olmadan makul değildir. İhlallerin bildirilmesi üzerine bu bağlantıları derhal kaldıracağız.

telif hakkı

Site operatörleri tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve eserler, Alman telif haklarına tabidir. Kopyalama, işleme, dağıtım ve telif hakkı sınırları dışındaki her türlü sömürü, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirilmesi ve kopyalanması sadece ticari amaçlı, özel kullanım içindir. Bu taraftaki içerik operatör tarafından yaratılmadığı sürece, üçüncü tarafların telif hakları dikkate alınır. Özellikle, üçüncü taraf içeriği bu şekilde tanımlanmaktadır. Hala bir telif hakkı ihlalinden haberdar olmanız durumunda, not almanızı rica ederiz. İhlal bildirimi üzerine hemen bu tür içerikleri kaldıracağız.

Gizlilik Politikası

Web sitemizin kullanımı genellikle kişisel veriler olmadan mümkündür. Tarafımıza gelince, kişisel veriler (örneğin ad, adres veya e-posta adresleri) yükseltilir, bu mümkün olduğunca, her zaman freiwilliger temelinde gerçekleşir. Bu veriler, sizin açık onayınız olmadan üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. İnternet üzerinden veri iletiminin (örneğin, e-posta ile iletişim kurarken) güvenlik açıkları olabileceğini lütfen unutmayın. Verilerin üçüncü şahısların erişiminden tamamen korunması mümkün değildir. İstenmeyen reklam ve bilgi materyallerinin gönderilmesi amacıyla üçüncü şahıslar tarafından yapılan baskıların bir parçası olarak yayınlanan iletişim verilerinin kullanımı açıkça dışlanmıştır. Sayfaların operatörleri, istenmeyen e-postalar gibi istenmeyen reklam bilgilerinin gönderilmesi durumunda yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

Önceden temas etmeden uyarı yok

Bu web sitesinin tek tek sayfalarının veya bölümlerinin herhangi bir içeriği veya tasarım teknik tasarımı üçüncü taraf haklarını veya kanuni hükümleri ihlal ederse veya başka türlü rekabet yasası sorunları doğurursa, makul, yeterince açıklayıcı ve hızlı bir şekilde § 8 Abs. 4 UWG'ye başvururuz. Maliyet notu olmayan mesaj. Haklı olarak şikayet edilen bölümlerin veya bu web sayfalarının bölümlerinin makul bir süre içinde kaldırılmasını veya bir avukat çağırmanız gerekmeden yasal gerekliliklere uyarlanmasını garanti ediyoruz. Hizmet sağlayıcısı uyarısı için ödeme yapmak üzere bir avukatın katılımı, onun gerçek veya varsayımsal iradesine uymaz ve bu nedenle, yargılamanın başlatılmasında baskın bir sebep olarak ilgisiz hedeflerin peşinden koşmak nedeniyle § 13 Abs.5 UWG'nin ihlali anlamına gelir.

Web sitesi / Tasarım ve Tasarım

Burada web sitemizin temellerini oluşturan katılımcılara genel bir bakış bulacaksınız.
Kaynak / Fotoğraflar: ----------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Kaynak: shutterstock satın alındı
Basis-Şablon: BlackrockDigital / startbootstrap-modern-business lisansı altında lisanslıdır. MIT Lisansı
Elemanları-Şablon: Bootsnipp.com altında lisanslıdır MIT Lisansı

MIT Lisansı (MIT) Telif Hakkı (c) 2013-2018 Blackrock Digital LLC
İzinsiz kopyalanacak herhangi bir kişiye ücretsiz olarak izin verilir. bu yazılımın ve ilgili dokümantasyon dosyalarının ("Yazılım") ele alınması Yazılımda, kısıtlama olmaksızın haklar dahil kullanmak, kopyalamak, değiştirmek, birleştirmek, yayınlamak, dağıtmak, alt lisans vermek ve / veya satmak Yazılımın kopyaları ve Yazılımın aşağıdaki koşullara tabi olarak yapmak üzere döşenmiştir: Yukarıdaki telif hakkı bildirimi ve bu izin bildirimi, Yazılımın tüm kopyaları veya önemli kısımları. YAZILIM, HERHANGİ BİR TÜR, AÇIK VEYA GARANTİ OLMADAN, "OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR SATILABİLİRLİK GARANTİLERİ SINIRLANMAMIŞTIRIYOR KATILIMCI AMAÇ VE ZARARSIZLIK İÇİN FİTNESS. HİÇBİR OLMAYAN KÜÇÜK YAZAR VEYA TELİF SAHİPLER HİÇBİR ZARAR, HASAR VE DİĞER ANLAŞMA, TORT VEYA DİĞER BİRLİKTE ETKİLİ SORUMLULUK, YAZILIMLA VEYA KULLANIM VEYA DİĞER AÇIKLAMALARLA BAĞLANTI YOKTUR YAZILIM.
-------------------------
Almanca çeviri
Bu, Yazılımın ve ilgili belgelerin bir kopyasını ("Yazılım"), kullanım, kopyalama, değiştirme hakkı hariç istisnasız da dahil olmak üzere bunları kısıtlama olmadan kullanma izni alan herhangi bir kişiye ücretsizdir. aşağıdaki şartlar altında bu hakları sağlamak için bu yazılımı lisansladığı, montajı, dağıtımı, alt lisansı ve / veya satışını yapmak ve lisansını vermek: Yukarıdaki telif hakkı bildirimi ve bu izin notu, yazılımın tüm kopyalarına veya kısmi kopyalarına eklenecektir. YAZILIM, HERHANGİ BİR GARANTİ GARANTİSİ, AÇIK VEYA SÖZLENDİRİLMEMİŞTİR, TİCARİ BİRLİKTE GARANTİ DAHİLDİR VE AMAÇLI GARANTİ İÇİN SINIRSIZDIR. ETKİLİ OLMAYAN YAZAR VEYA COPYRIGHT SAHİPLERİ, SÖZLEŞMENİN YERLEŞTİRİLMESİ VEYA YAZILIMLA İLGİLİ YAZILIMLA İLGİLİ BİR TARAFIN YARARLANMASI İLE BİRLİKTE ZARARLANABİLİR VEYA DİĞER HASARLARA BAĞLI OLABİLİR.


Snippets Lisansı (MIT lisansı) Telif Hakkı (c) 2013 Bootsnipp.com
Bu yazılımın ve ilgili dokümantasyon dosyalarının ("Yazılım") bir kopyasını alan herhangi bir kişiye, Yazılım'da, kullanım, kopyalama, değiştirme, birleştirme haklarını sınırlandırmak dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ücretsiz olarak izin verilir. Yazılımın bir kopyasını yayınlamak, dağıtmak, alt lisans vermek ve / veya satmak ve Yazılımın bu belgeyi sağlaması gereken kişilerin aşağıdaki koşullara tabi olmasına izin vermek: Yukarıdaki telif hakkı bildirimi ve bu izin bildirimi, Yazılımın tüm kopyalarına veya önemli bölümlerine dahil edilecektir. YAZILIM, TİCARİ AMAÇ VE ZIMNİ GİDERME GARANTİSİNE SINIRLANMAMIŞTIR, HERHANGİ BİR TÜR, AÇIK VEYA UYGULANMASI GARANTİSİ YOKTUR. ETKİLİ OLMAYAN YETKİLİ VEYA TELİF SAHİPLİ TUTUCULAR, SÖZLEŞME, TORT VEYA DİĞER SORUMLULUK, YANLIŞTAN VEYA KULLANIM AŞINDAN DOĞRU, TORT VEYA DİĞER SORUMLULUKLARA KARŞI KABUL EDİLİR YAZILIM.